Wagosuszarki AXIS

Aplok.pl to nowoczesne wagosuszarki AXIS dostępne w kilku wariantach – typu ATS, AGS oraz BTS. Pozwalają na precyzyjne obliczenie wilgotności materiału. Wyposażone w szereg funkcji, które ułatwiają pracę. Procentowy wynik suszenia otrzymywany z urządzenia może być podawany w kilku wariantach – jako zawartość suchej masy, w stosunku do masy startowej, bądź też w stosunku do masy końcowej. To urządzenia bardzo łatwe w obsłudze, stworzone w oparciu o funkcjonalne rozwiązania technologiczne. Wagosuszarki posiadają kilka profilów suszenia, które optymalnie dopasujesz do danego materiału.

Zastosowanie wagosuszarki ułatwi codzienną pracę

W naszej ofercie znajdziesz niezawodne urządzenia. Wagosuszarki typu ATS precyzyjnie wyznaczą wilgotność materiału na podstawie ubytku jego masy podczas suszenia. Posiadają aż cztery profile suszenia: szybki, wolny, standardowy i krokowy. Dodatkowo w pamięci zapiszesz aż dwadzieścia programów suszenia. Urządzenia typu AGS również posiadają szereg funkcji, które ułatwiają szybkie sprawdzenie wilgotności materiału oraz późniejszą analizę danych. Sprzęt można podłączyć do komputera, co umożliwia wykonanie wizualizacji wyników pomiarów oraz wydruk dokumentacji. Zastosowanie wagosuszarki w pracy pozwoli Ci na efektywną analizę otrzymanych informacji. Podobnymi funkcjonalnościami wyróżniają się wagosuszarki BTS. To szybkie i łatwe pomiary z możliwością drukowania raportów spełniających zalecenia GLP.

Najlepsze na rynku wagosuszarki

Nasza oferta to jedne z najlepszych wagosuszarek dostępnych na rynku. To urządzenia, które zapewniają bardzo precyzyjny pomiar wilgotności, wizualizację otrzymanych danych, ich analizę i wydruk. Wyróżniają się niezwykle łatwą obsługą i niezawodnością. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi parametrami poszczególnych urządzeń.