Funkcjonalne wagi do towarów paczkowanych

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne wagi do towarów paczkowanych, które umożliwiają szybki i precyzyjny pomiar wagowy poszczególnych produktów. Kontrola towarów sprzedawanych w zamkniętych opakowaniach jeszcze nigdy nie była tak prosta. Zwróćmy uwagę na to, że każdy produkt paczkowany objęty jest ustawą o towarach paczkowanych. Oznacza to, że na opakowaniu powinna znaleźć się informacja o jego masie netto. Precyzyjne wagi dostępne w naszej ofercie umożliwią wymagane sprawdzenie masy produktów.

Wygodna kontrola towarów paczkowanych

Aplok.pl to urządzenia stworzone z myślą o konsumentach, którzy cenią sobie funkcjonalne rozwiązania. Kontrola towarów paczkowanych z ich wykorzystaniem staje się wygodna i szybka. W naszej ofercie znajdziesz między innymi wagi AXIS typu AKZ/G, BA/TPK, BA/TPNK oraz BA/TPHK. Można je podłączyć do komputera, dzięki czemu ważenie poszczególnych produktów jest jeszcze bardziej wydajne. Wagi zostały też wyposażone w szereg funkcji dodatkowych, takich jak na przykład pomiar w gramach i miligramach, sygnalizator czasowy, pomiar automatyczny. Wszystko po to, aby codzienna praca przy kontroli masy produktów była w pełni wydajna.

Sprzęt wysokiej jakości

Nasza oferta to niezawodny w pracy sprzęt, wyróżniający się doskonałą jakością. Urządzenia wykonane zostały w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne, co usprawnia codzienną pracę w przedsiębiorstwie. Wagi są bardzo proste w obsłudze, a dzięki wielu dodatkowym funkcjom kontrola masy produktów staje się jeszcze szybsza. W pamięci wagi możesz zapisać nawet do 400 produktów. Bez problemu wydrukujesz również niezbędny raport. Urządzenia są solidne i wytrzymałe, dzięki czemu posłużą sprawnie w codziennej pracy przez długi czas. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.