Profesjonalne wagi jubilerskie z legalizacją

Precyzyjne wagi jubilerskie z serii ATZ to urządzenia skierowane dla jubilerów, którzy w swojej pracy wykorzystują niezawodny sprzęt najwyższej jakości. Wagi gwarantują precyzyjne wyznaczenie masy poszczególnych wyrobów jubilerskich, ale nie tylko. Można je z powodzeniem stosować do wielu innych celów, które wiążą się z prowadzeniem zakładu jubilerskiego. Dzięki wskazaniom wagi możesz ustalić dokładną cenę za dany produkt, na podstawie jego masy.

Wagi elektroniczne jubilerskie łatwe w obsłudze

Aplok to profesjonalne wagi elektroniczne jubilerskie. Waga z serii ATZ to najlepsze rozwiązanie dla salonów jubilerskich. Precyzyjnie podana masa pomoże ocenić wartość poszczególnych wyrobów jubilerskich. Urządzenie wyposażone zostało w szereg innych przydatnych funkcji takich jak na przykład liczenie detali, pokazanie wskazań w procentach, sumowanie danych z całej serii ważeń. Wszystko to ułatwi codzienną pracę w Twoim salonie jubilerskim. Wagę możesz połączyć z komputerem, drukarką albo etykieciarką, dzięki zastosowaniu w urządzeniu złącza RS232C. Nasza oferta to wagi jubilerskie z legalizacją. Kupisz u nas również model ATZ/R, który to spełnia wszystkie wymogi zgodne z przepisami stosowanymi w handlu. Z łatwością podasz klientowi cenę produktu, dzięki wskazaniom wagi. Dodatkowy wyświetlacz daje klientowi możliwość sprawdzenia wyników ważenia.

Wagi jubilerskie na miarę Twoich potrzeb

Sprzedajemy wagi jubilerskie, dzięki którym codzienna praca staje się prostsza i wygodniejsza. Nasze urządzenia to niezawodne wagi, które wyposażone zostały w szereg bardzo pomocnych funkcji. Łatwo i szybko sprawdzisz masę poszczególnych wyrobów jubilerskich, wycenisz je do sprzedaży. Urządzenia możesz podłączyć do komputera i drukarki. Sprzęt spełnia niezbędne normy.