Funkcjonalne wagi do paczek i listów

Nowoczesne i funkcjonalne wagi do paczek i listów sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest poznanie dokładnej wagi danej przesyłki. Urządzenia oferowane przez Aplok to wysokiej klasy sprzęt przydatny w każdym urzędzie pocztowym i nie tylko. Tworzymy sprzęty w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne, które umożliwiają szybkie i dokładne ważenie nawet najmniejszych przesyłek. Jest to niezwykle ważne chociażby w obliczaniu kosztów wysyłki. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne wagi pocztowe i paczkowe, które spełniają niezbędne normy.

Wagi do ważenia paczek

Oferta Aplok to wagi do ważenia paczek typu BA/P. Jest to urządzenie profesjonalne zbudowane z najwyższej jakości materiałów. Szalka wagi wykonana została ze stali nierdzewnej, co zdecydowanie wydłuża jej żywotność. Urządzenie zaprojektowane zostało w taki sposób, aby jego obsługa była intuicyjna. Waga doskonale współpracuje z komputerem i drukarką, co stanowi dodatkowe udogodnienie podczas pracy. Urządzenia z naszej oferty mogą też współpracować z wyświetlaczem typu R-10, który możemy zaoferować na życzenie klienta. Wagi paczkowe w zależności od modelu wytrzymują obciążenie do 30 lub 50 kilogramów. Urządzenia sprawdzą się doskonale w codziennej pracy.

Sprawdzone wagi pocztowe

Oferujemy również nowoczesne wagi pocztowe, które stanowią ważne wyposażenie poczty. Nasze urządzenia typu BD/P wyposażone zostały w szalkę, która dostosowana jest do listów formatu A4. Podpięcie sprzętu do drukarki oraz komputera pomaga w codziennej pracy i ułatwia ją. Te wagi również mogą współpracować z wyświetlaczem R-10. Maksymalne obciążenie urządzenia to 2 kilogramy. Wagi do ważenia paczek oraz listów, dostępne w ofercie Aplok to gwarancja pełnej satysfakcji z pracy urządzenia. To nowoczesny i intuicyjny sprzęt.