System informatyczny dostosowany do potrzeb klienta

System informatyczny dostosowany do potrzeb klienta

Rozwiązania informatyczne APLOK dla mroźni składowych wspierają takie procesy jak: składowanie towaru, zamrażanie w tunelach szokowych, ręczny i mechaniczny przeładunek towaru, paletyzowanie, etykietowanie, metkowanie, konfekcjonowanie oraz wykonywanie dokumentacji eksportowej.

System może działać na urządzeniach już funkcjonujących w zakładzie lub nowych urządzeniach dostarczonych przez APLOK.

Ścieżka logistyczna

Zobacz krok po kroku, jak działają nasze moduły informatyczne wspierające Twój zakład.
1
Przyjęcie towaru od deponenta
  • Awizacja dostaw
  • Przyjęcie dostawy od deponenta

2
Obsługa usług zleconych
  • Rejestracja usług na powierzonym towarze (Przekonfekcjonowanie, depaletyzacja, paletyzacja)
  • Ewidencja towaru na mroźniach
  • Obsługa mrożenia (SZOK) w komorach szokowych

3
Wydanie towaru
  • Wydanie zgodnie z dyspozycją deponenta
  • Generowanie dokumentów (WZ-HDI, specyfikację wydania, listy przewozowe, CMR)

4
Biuro
  • Analiza i monitoring dostępności miejsca magazynowego
  • Rozliczenia z deponentami za usługi bieżące oraz wykonane w okresie rozliczeniowym
  • Raportowanie, generowanie bilansów, rozliczenia i fakturowanie

Proponowane urządzenia

Oprogramowanie dla chłodni składowych aplok.pl

Dobrze się składa, że dla chłodni składowych przygotowaliśmy osobne oprogramowanie. Nawet, jeżeli zarządzasz ogromnym zakładem, w którym chłodnie magazynujące mięso to tylko część złożonego łańcucha produkcji i sprzedaży – dobrze jest mieć porządek w komputerze. Dla chłodni przygotowaliśmy osobne oprogramowanie. Dobrze jest zarządzać takim mroźnym magazynem możliwie jak najdłużej na odległość. Biorąc pod uwagę nie tylko widok, wrażliwym osobom mrożący także krew w żyłach, ale przede wszystkim temperatury. Ponadto dobre i sprawnie działające oprogramowanie dla chłodni składowych, ułatwiające sprawną współpracę z klientami ociepla także wizerunek firmy oraz relacje w niej panujące. W związku z tym ciepło zapraszamy do zapoznania się z jego specyfiką.

SZOKująco genialne

Nasz system informatyczny przeznaczony do obsługi chłodni składowych obejmuje nie tylko przyjęcie towaru i jego wydanie. Uczestniczy w całym szeregu złożonych procesów, włącznie z obsługą mrożenia (SZOK) w komorach szokowych a także takie rutynowe detale jak depaletyzacja oraz paletyzacja. Z naszymi systemami wszystko stanie się prostsze. Oprogramowanie dla chłodni składowych marki APLOK, jak każdy dobry program magazynowy, pozwala na monitorowanie dostępności miejsca magazynowego jak i wszelkich innych aspektów dotyczących składowania i mrożenia.

Najnowsza generacja

Generacja między innymi takich dokumentów jak listy przewozowe, CMR czy popularne „wuzetki” to standard w systemach od aplok.pl. Jednocześnie stale dbamy o aktualność i najwyższą jakość oferowanych przez nas systemów, dlatego generowane one są zgodnie z najnowszymi standardami. Oprogramowanie dla chłodni składowych to zaledwie jeden z możliwych do zakupu programów. Wspieramy branże produkcji oraz przetwórstwa mięsnego na różnych płaszczyznach. Dzięki najwyższej jakości sprzętom wyposażycie u nas zarówno biuro jak i laboratorium. Stale pracujemy nad nowymi rozwiązaniami informatycznymi dla Waszego biznesu. To co oferujemy obecnie to tylko wstęp...