Ubojnie drobiu

Ubojnie bydła

Przetwórstwo mięsne

Przetwórstwo rybne

Zakłady rozbiorowe

Chłodnie składowe

Systemy recepturowe

Systemy BHP

Systemy awizacji

Oprogramowanie dla przemysłu mięsnego jako podstawa współczesnego przemysłu

Tasak i zwykły nóż rzeźnicki już dawno odeszły do lamusa. Obecnie nikogo też nie dziwią profesjonalne i o wiele bardziej skomplikowane urządzenia używane podczas obróbki drobiu i innych gatunków mięsa. Postęp w każdej dziedzinie wiąże się z rozwojem elektroniki i naturalnie nie omija to szeroko pojętej branży przetwórstwa mięsnego. Do większości tego rodzaju systemów urządzeń potrzebne jest zatem profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu mięsnego.

Jakiego rodzaju systemy oferuje aplok.pl?

Systemy przeznaczone do wszelkiego rodzaju działalności związanej z przemysłem mięsnym znajdziecie na aplok.pl. Począwszy od oprogramowania dla ubojni drobiu, bydła, poprzez przetwórstwo mięsne i rybne - wszędzie od samego początku procesu związanego z produkcją mięsa po jego sprzedaż. Nasze systemy spowodują, że wyjątkowo proste staną się wszelkie czynności związane z awizacją, ze wszystkimi wyśrubowanymi kwestiami związanymi z bezpieczeństwem i higieną pracy. To po prostu kompleksowe systemy informatyczne dla przemysłu mięsnego.

Wsparcie produkcji na każdym etapie

Oprogramowanie od aplok.pl wspiera proces produkcji oraz sprzedaży mięsa w najdrobniejszych szczegółach. Oprócz kwestii formalnych nadzoruje i reguluje także takie aspekty jak: temperatura, waga, objętość itp.

Systemy zarządzania produkcją

Produkcja mięsa to skomplikowany proces. Począwszy od uboju, poprzez dzielenie mięsa oraz utylizację odpadów i inne czynności z tym związane, poprzez produkcję wędlin, konserw itp. Na każdym etapie wiąże się to nieubłaganie z szeregiem pracy „papierkowej”. Wymogi weterynaryjne oraz rozbudowana biurokracja nie ułatwiają życia producentom mięsa i wędlin. Na szczęście aplok.pl oferuje złożone oprogramowanie dla zakładów mięsnych. Pozwala ono na kontrolowanie procesu produkcji na każdym jej etapie, właściwie w każdym, najdrobniejszym szczególe. System jest spójny i nic nie może wymknąć się dzięki niemu spod naszej kontroli.

Nowoczesne technologie w służbie produkcji mięsa

Czemu nie? W końcu nie ma już obecnie chyba żadnej branży, która nie jest skomputeryzowana. O wiele łatwiej nadzorować pracę nawet wielkiego zakładu siedząc wygodnie przed komputerem. Pozwala na to między innymi oprogramowanie produkcyjne od aplok.pl. Przeznaczone choćby dla ubojni, hodowców drobiu i wielu, wielu innych producentów mięsa.