Rozwiązania informatyczne APLOK wspierają procesy precyzyjnego planowania okien czasowych dla załadunku oraz rozładunku danych środków transportu

Rozwiązania informatyczne APLOK wspierają procesy precyzyjnego planowania okien czasowych dla załadunku oraz rozładunku danych środków transportu

Nasze oprogramowanie pozwala na uproszczenie czynności rejestracyjnych związanych z wjazdem/wyjazdem aut. Wykorzystane w oprogramowaniu zaawansowane rozwiązania, optymalizują zarządzanie łańcuchem dostaw, generując oszczędności zasobów - czasu i pieniędzy. Oprogramowanie może zostać wdrożone w oparciu o urządzenia działające w zakładzie bądź dostarczone przez APLOK.

Ścieżka logistyczna

Zobacz krok po kroku, jak działają nasze moduły informatyczne wspierające Twój zakład.
1
Planowanie dostaw (aplikacja biurowa i moduł www)
  • Planowanie kalendarza dostaw z uwzględnieniem okienek awizacyjnych oraz ich pojemności, terminów dostaw wybranych towarów etc. (aplikacja biurowa zintegrowana z systemem nadrzędnym zakładu)
  • Planowanie dostaw zgodnie z wytycznymi zakładu dot. czasu, miejsca, niezbędnej dokumentacji (moduł WWW z dedykowanym dostępem dla pracowników klienta – dyspozytorów, kierowców)
  • Raportowanie i monitoring dostaw wraz z systemem alertów, powiadomień oraz ewentualnych kar za opóźnienia itp.

2
Realizacja dostaw - awizacja (aplikacja mobilna, moduł www oraz apliakcja biurowa)
  • Rejestracja dostawy przy bramie wjazdowej w tym weryfikacja dokumentacji, czasu dostawy, ważenie pojazdów etc.
  • Kolejkowanie dostawców zgodnie z ustalonymi okienkami dostaw
  • Kierowanie dostawców pod odpowiednie rampy zgodnie z planem awizacyjnym
  • Przekazywanie danych związanych z dostawą do systemu awizacji z wykorzystaniem urządzeń mobilnych z poziomu bramy oraz rampy.

Proponowane urządzenia

popularne
Kolektory danych
Czytniki bezprzewodowe

Systemy awizacyjne dla Twojej firmy

Każdy przedsiębiorca życzyłby sobie aby wszystko w jego firmie przebiegało sprawnie i bez zakłóceń. Szczególnie, kiedy mamy do czynienia z tak płynnymi kwestiami jak dostawy i transport. Zwykle liczą się tutaj chociażby takie aspekty jak: czas, sprawne zarządzanie magazynami oraz cierpliwość. To wszystko i jeszcze więcej wspiera skutecznie oprogramowanie marki APLOK. Robimy wszystko co w naszej mocy abyś zawsze wiedział gdzie znajduje się monitorowany przez Ciebie aktualnie ładunek. Naturalnie za pomocą systemów awizacyjnych przez nas przygotowanych. Co zyskujesz dzięki tego rodzaju rozwiązaniom od aplok.pl? Sprawdź!

Ach te kolejki…

Dawno minęły już czasy powszechnych kolejek, jednak kolejkowanie dostawców w zgodzie i harmonii z ustalonymi wcześniej okienkami dostaw – to już co innego. Właśnie takimi kolejkami z łatwością zarządzać będziesz przy udziale naszych systemów informatycznych służących do awizacji. Ponadto sprawią one, że za pomocą monitoringu i innych funkcji odnotujesz bez problemu każde spóźnienie i inne nieprzewidziane zdarzenia. A wszystko to potwierdzisz odpowiednimi dokumentami. Co zatem jeszcze pozwoli nadzorować oprogramowanie APLOK?

Dokumenty proszę!

Za pomocą naszych systemów awizacyjnych nie tylko dopilnujesz kwestii organizacyjnych, takich jak wymienione powyżej. Przede wszystkim możesz wszystko dokładnie zaplanować, a następnie – modyfikować w zależności od dynamicznie zmieniającej się sytuacji. Jednak te systemy pozwolą także na weryfikowanie dokumentów oraz dopilnowanie każdego detalu związanego z procesem dostawy. Chodzi między innymi o kwestie takie jak: ważenie pojazdów, pilnowanie czasu a nawet wskazywanie prowadzącym pojazdy miejsc rozładunku itp. Wszystko to połączone jest z szeregiem urządzeń mobilnych. Cała ta procedura ułatwia i bardzo usprawnia procesy logistyczne w firmie. Odpowiednie systemy awizacyjne aplok.pl może dostarczyć w formie gotowej, lub przygotować je uwzględniając systemy i urządzenia już obecne w Twoim przedsiębiorstwie. Zadzwoń i dowiedz się jak najlepiej usprawnić kwestie rozładunku towaru!