Ponad 20 lat doświadczenia


APLOK to łódzki Software House. Jesteśmy zespołem informatyków i techników - elektroników, którzy od ponad 20 lat realizują wdrożenia informatyczno-technologiczne na terenie Polski i Europy.

Tworzymy dedykowane systemy informatyczne oraz dostarczamy zintegrowane urządzenia techniczne, które wspomagają procesy produkcyjne.

Gałęzie działalności firmy


APLOK to zespół informatyków i techników-elektroników. Nasi informatycy specjalizują się w tworzeniu oprogramowań "szytych na miarę", a technicy-elektronicy budują innowacyjne urządzenia techniczne, które są przez nich integrowane z danym oprogramowaniem.

APLOK to kompleksowe wdrożenia przede wszystkim w zakładach działających w branży spożywczej, z naciskiem na przemysł mięsny.
Klientami firmy są również przedsiębiorstwa działające w branży mleczarskiej, przetwórstwa owoców, zakłady chemiczne, zakłady przemysłu ciężkiego, motoryzacyjnego oraz elektrownie.

APLOK to idealny partner dla przedsiębiorstw, którym zależy na usprawnieniu pracy poprzez dopasowanie nowych rozwiązań do istniejących zasobów oraz obniżeniu kosztów dotychczasowej działalności organizacji bez wprowadzania rewolucyjnych i kosztownych zmian.

Poznaj nasze atuty

Doświadczony zespół programistów
Dedykowane oprogramowanie
20+ lat doświadczenia w branży
Urządzenia najwyższej jakości

Zaufali nam

Mitmar - logo
Eurobeef - logo
Rzeźnik - logo
Autodesk - logo
Facebook - logo
Altium - logo
Spotify - logo
Górni - logo