Serwisujemy urządzenia firm

Ohaus - logo Axis - logo Zebra - logo Digi - logo Sartorius - logo Cipherlab - logo M3 - logo K-PZ Waagen - logo Hp - logo Motorola - logo Mettler Toledo - logo FAWAG S.A. - logo Argox - logo CAS - logo Dibal - logo Anritsu - logo Zebra - logo Godex - logo Honeywell - logo Bixolon - logo Toshiba - logo Bizerba - logo Arbor - logo

Szybki kontakt z serwisantem

Po zgłoszeniu przez klienta problemu z urządzeniem, natychmiast podejmujemy działania.
Robimy co w naszej mocy by ograniczyć czas przestoju maszyny do minimum.
Zadzwoń do nas:
Napisz e-mail:

Co oferujemy?

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe urządzeń technicznych takich jak wagi, drukarki etykiet, czytniki kodów, terminale, weryfikatory, komputery przemysłowe, siłomierze i tym podobne.
Legalizacje wag i innych urządzeń pomiarowych
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu Aplok Tech oraz urządzeń innych producentów.
Doradztwo w zakresie wykorzystania sprzedawanych urządzeń

Ścieżka serwisowa

Masz wątpliwości? Zobacz krok po kroku, jak realizujemy serwis Twojego urządzenia.
1
Diagnoza serwisowa, rozmowa z serwisantem
2
Przyjęcie sprzętu na miejscu w Aplok Tech, bądź u klienta
3
Realizacja naprawy u klienta, zdalnie bądź w Aplok Tech
4
Wydanie sprzętu zastępczego, gdy naprawa ekspresowa niemożliwa
5
Zwrot sprzętu do klienta po naprawie
6
Wypisanie gwarancji na naprawiony sprzęt

Naprawa wag i innych urządzeń dla Twojego biznesu

Współczesne przedsiębiorstwo, bez względu na to czy jest to mały sklep czy też fabryka obejmująca złożony system urządzeń produkcyjnych i elektronicznych, potrzebuje sprawnie działać na bieżąco. Awaria terminala lub drukarki etykiet nawet przez kilka godzin potrafi znacząco wpłynąć na całokształt funkcjonowania firmy, jej organizację oraz ostateczne dochody i wywiązywanie się ze zobowiązań. Serwis podstawowych urządzeń powinien w związku z tym przebiegać błyskawicznie i płynnie. Aplok.pl zapewnia szereg usług pozwalających utrzymać stałą kontrolę nad sprawnym funkcjonowaniem biznesu.

Na dobry początek

Aby móc rozpocząć działalność często potrzebna jest inicjalizacja różnego rodzaju urządzeń. Dotyczy ona w pewnym zakresie między innymi chociażby wag czy też komputerów przemysłowych. Legalizacja wag i innych urządzeń pomiarowych może być pierwsza usługą jaką u nas zamówisz. Jeżeli potrzebujesz jednak pomocy w przypadku tych już uruchomionych - skontaktuj się z nami. Naturalnie aby wagi działały sprawnie i zgodnie ze swoim przeznaczeniem, były dokładne, a wszelka dokumentacja ich dotycząca prowadzona była prawidłowo, konieczna jest także cykliczna legalizacja oraz precyzyjna kalibracja wag.

Etykieta jest ważna

I to w dodatku każda pojedyncza. Drukowanie każdej etykiety z osobna, tak aby spełniała wszystkie nasze wyśrubowane oczekiwania i można ją było z pietyzmem nakleić w miejscu przeznaczenia – to oczywiście sprawa najwyższej wagi. Drukarki do tego przeznaczone powinny być też najwyższej jakości, dlatego właśnie takie wybieramy. Jednak sama marka urządzenia to nie wszystko. Konieczny jest także właściwy serwis, dlatego aplok.pl oferuje kompleksową naprawę drukarek etykiet.

Co jeszcze dla Ciebie zrobimy?

W zależności od tego jakie elektroniczne sprzęty posiadasz w swoim przedsiębiorstwie – oferujemy serwis bardzo różnorodnych urządzeń. Oprócz wag elektronicznych oraz drukarek etykiet istnieje jeszcze szereg elementów wyposażenia, takich jak na przykład: czytniki kodów, siłomierze, komputery przemysłowe, weryfikatory czy też terminale. Nie zmienia to faktu, że systematyczne i fachowe wzorcowanie wag to jedna z najważniejszych świadczonych przez nas usług.

Ekspertyza wag i inne usługi

Korzystając z szeroko pojętych urządzeń elektronicznych dla biznesu nie sposób nie serwisować ich systematycznie. Nie tylko dlatego, żeby na bieżąco z nich korzystać i aby były sprawne, chociaż to naturalnie niezwykle ważna kwestia, wręcz nieodzowna do prawidłowego działania firmy. Jednak nawet, jeśli działają bez zarzutu chociażby przepisy wymagają ich cyklicznych przeglądów. Szkoda tracić fundusze na różnego rodzaju kary za nieprzestrzeganie tych ważnych terminów. Masz wiele na głowie? Aplok.pl zapamięta za Ciebie o konieczności dokonania ekspertyzy lub kalibracji wag, bez względu na to czy chodzi o wagi Ohaus czy tez innych marek oraz wielu elektronicznych obiektów tak ważnych podczas pracy.

Bo drukarki mają wielką wagę

Drukarki do etykiet i nie tylko to jedne z licznych sprzętów wymagających systematycznej konserwacji. Czy rozważasz zajęcie się tym samodzielnie? Zważ jednak, że trudno pogodzić wszystkie obowiązki w firmie i jeszcze do tego na każdym możliwym polu być ekspertem. Pozwól się odciążyć i korzystaj z profesjonalnego serwisu drukarek Zebra oraz wielu innych. Właśnie dlatego warto zlecić konserwację swoich urządzeń, nie tylko drukarek i wag, ale także kas fiskalnych oraz szeregu pokrewnych urządzeń fachowcom w aplok.pl. Jesteśmy zawsze do dyspozycji zdalnie jak i na miejscu - bezpośrednio w Twoim przedsiębiorstwie. Bez względu na to jaką formę obsługi preferujesz, zadzwoń. Odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy jak serwisować sprzęt biurowy lub laboratoryjny w najbardziej optymalny sposób!