Systemy informatyczne dla małych i dużych ubojni drobiu

Systemy informatyczne dla małych i dużych ubojni drobiu

Programiści APLOK na bazie autorskiego systemu tworzą indywidualnie rozwiązania wspierające pracowników na dowolnym etapie produkcji.

System ma zastosowanie w ubojni; począwszy od procesu zakupu żywca, poprzez ubój drobiu aż po komplementację zamówień i fakturowanie sprzedaży mięsa.

Niezależnie od tego, czy system zostanie wdrożony w oparciu o park maszynowy klienta, czy o urządzenia dostarczone przez APLOK, jest on w pełni funkcjonalny oraz wydajny.

Ścieżka logistyczna

Zobacz krok po kroku, jak działają nasze moduły informatyczne wspierające Twój zakład.
1
Zakup żywca
 • Kontraktacja surowca
 • Awizacja dostaw
 • Rozładunek
 • Rozliczenia dostaw

2
Produkcja
 • Zlecenia produkcyjne
 • Rejestracja rozbioru drobiu
 • Przekazanie do magazynu – chłodni lub mroźni

3
Sprzedaż
 • Rejestracja zamówień i sprzedaży
 • Przygotowanie i kompletacja zamówienia
 • Obsługa logistyczna zamówień
 • Fakturowanie sprzedaży

Proponowane urządzenia

uniwersalne - wersje na kablu
precyzyjne nierdzewne

Systemy dla ubojni drobiu

Już nie musisz martwić się stertami dokumentów fruwającymi po archiwum. Ani tym jak znaleźć dokument, o który wyczekująco prosi pani z urzędu lub sanepidu podczas rutynowej kontroli. Z nami Cię nie „zagnie”. Dzięki profesjonalnym systemom komputerowym od aplok.pl wszystko będziesz mieć w jednym miejscu – na twardym dysku. Możesz zatem spokojnie zająć się innymi kwestiami, niż porządkowaniem faktur oraz innych niekończących się stert papieru.

Mniej miejsca na biuro - więcej na sam ubój

W końcu ubojnia to nie urząd. Tutaj jak najwięcej miejsca najlepiej poświęcić na docelową działalność. Bez względu na to, czy chodzi o kury, kaczki czy może inne ptactwo – w Twojej ubojni drobiu po prostu nie może zabraknąć komputera z odpowiednimi systemami do ubojni drobiu. Tego rodzaju systemy obejmują wszystkie procesy: od skupu żywca po finalizację sprzedaży mięsa. System rejestruje każdy krok. To ogromne ułatwienie, ponieważ pilnowanie tego aby każda czynność odbywała się według określonych procedur decyduje o być albo nie być firmy. Szczególnie w przemyśle spożywczym, w tym mięsnym, gdzie norm i wytycznych, które trzeba spełnić aby dopuścić ostateczny produkt do sprzedaży jest prawdziwe zatrzęsienie.

Bułka z masłem

Nie samym mięsem człowiek żyje, choć to bardzo wartościowa żywność. Jednak to dzięki odpowiednim systemom do ubojni można odetchnąć z ulgą. Teraz każda kontrola to niemal bułka z masłem. Praca w takim miejscu wiąże się nieodzownie z wysokim poziomem stresu i kortyzolu. Nie warto dokładać jej sobie przez brak zintegrowanego systemu zarządzania szeroko pojętym działaniem takiego przedsiębiorstwa „od A do Z”. Dzięki aplok.pl zdecydowanie nie musisz się już tym martwić. Oferujemy nie tylko oprogramowanie, ale także szereg praktycznych urządzeń zintegrowanych z komputerem. Nasze wagi, drukarki etykiet oraz inne rozwiązania sprawdzą się rewelacyjnie nie tylko w przemyśle mięsnym, choć nasze oprogramowanie powstało właśnie z myślą o nim. Kompletując oprogramowanie nie zapominaj o systemach BHP.