Nowoczesne wagi techniczne

Aplok to elektroniczne wagi techniczne, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach. W naszej ofercie posiadamy między innymi wagi przeznaczone dla handlu i przemysłu, wagi do pomiaru obiektów wiszących, niewielkie wagi przenośne i wiele innych. To urządzenia nowoczesne i zaprojektowane w taki sposób, aby sprawdzanie wagi poszczególnych produktów było wygodne, szybkie i przede wszystkim dokładne. Urządzenia produkowane są z solidnych i wytrzymałych materiałów, co zdecydowanie przekłada się na ich żywotność i możliwość bezawaryjnego użytkowania przez wiele lat. Sprawdź naszą pełną ofertę - wagi techniczne dostępne są w wielu różnych konfiguracjach. Gwarantujemy pełną satysfakcję z wyboru naszych urządzeń.

Elektroniczne wagi techniczne

W naszej ofercie znajdziesz między innymi wagi typu BD/S, które pomogą Ci w dokładnym ważeniu obiektów wiszących. Wyposażone zostały w zasilanie akumulatorowe, istnieje też możliwość ich zasilania sieciowego. Dla osób, które potrzebują w swojej pracy wagi przenośnej, polecamy wagę typu BA/LG. Jest to sprzęt, który doskonale sprawdzi się w różnych warunkach. Wagę zabierzesz ze sobą praktycznie wszędzie. Dla przemysłu oraz handlu mamy w ofercie wagę AXIS typ BD/T. Jest to klasyczna waga z wygodnym wyświetlaczem, który wskazuje wyniki. Szalka wagi jest prostokątna i odpowiednio duża, aby umieścić na niej ważone produkty. Waga dostępna jest w kilku wersjach, gdzie każda z nich posiada inne obciążenie maksymalne.

Wagi techniczne AXIS

Aplok to intuicyjne i nowoczesne wagi techniczne AXIS, które mają bardzo szerokie zastosowanie. Ich wszechstronność i wygodna obsługa sprawiają, że wybierane są chętnie przez wielu klientów. Sprawdź wszystkie dostępne w naszej ofercie wagi techniczne i wybierz dla siebie te urządzenia, które sprawdzą się w Twojej branży.