Nowoczesne wagi apteczne

Nasza oferta to profesjonalne wagi elektroniczne apteczne AXIS typu ATZ i ATA. Urządzenia spełniają wszystkie niezbędne przepisy, które obowiązują w aptekach. Mogą być zarówno urządzeniami legalizowanymi, jak i wzorcowymi. Są to precyzyjne urządzenia, które sprawdzą się w codziennej pracy w aptece. Wykonane w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania. Niezawodne i sprawdzone. Ułatwiają przygotowanie receptur, zapewniają łatwy wydruk dokumentów i analizę otrzymanych wyników.

Wagi aptekarskie, które podłączysz do komputera

Dostępne w naszej ofercie wagi aptekarskie to propozycja dla każdej apteki, która korzysta z nowoczesnych rozwiązań. Nasze urządzenia nie tylko dokonują precyzyjnych pomiarów masy, ale też wyposażone zostały w szereg innych przydatnych funkcji, aby usprawnić pracę. Wagi ułatwiają tworzenie receptur, liczenie detali, posiadają też opcję wskazania pomiaru w procentach. Dzięki licznym funkcjonalnościom, nasze wagi są bardzo chętnie wybierane przez szereg klientów. Urządzenia wyposażone zostały w specjalne wejście typu RS232C, dzięki któremu można je podłączyć do komputera, etykieciarki albo drukarki. To z kolei daje możliwość szybkiego drukowania dokumentacji, bądź też jeszcze dokładniejszą analizę otrzymanych wyników ważenia.

Wagi elektroniczne apteczne ułatwiające pracę

Dostępne w naszej ofercie wagi apteczne ułatwiają pracę w aptece. Niezawodne urządzenia, tworzone w oparciu o innowacyjne rozwiązania. Funkcjonalne i łatwe w obsłudze, gwarantują szybkie sporządzanie receptur. Bez problemu podłączysz je do drukarki, aby szybko wydrukować niezbędne dokumenty. Jeśli szukasz rozwiązań, które usprawniają wykonywanie codziennych czynności w aptece – nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Jeżeli masz pytania dotyczące oferty, zapraszamy do kontaktu.