Prowadzisz zakład jubilerski? A może sprzedajesz inne produkty, które podobnie jak metale szlachetne wymagają dokładnego zważenia, by można je było poprawnie wycenić? W tym celu potrzebujesz jednej z wag jubilerskich typu ATZ. Postaw na urządzenie dobrej jakości, które nigdy Cię nie zawiedzie. Znajdziesz je w naszej ofercie.

Wagi jubilerskie typu ATZ: jedno urządzenie, wiele możliwości

To oczywiste, że wagę, jak sugeruje to już sama nazwa, wykorzystuje się do ważenia. Każdy zawodowiec, który z urządzenia tego korzysta na co dzień, doskonale jednak wie, że jest to jedynie funkcja podstawowa. Sprzęt dobrej jakości powinien być w stanie sprostać większej liczbie zadań. Właśnie takie są dostępne u nas wagi jubilerskie do handlu ogólnego. Oprócz samej gramatury mogą one określić również wartości procentowe, a także sumować serie. Dzięki temu podczas ważenia przedmiotów nie trzeba posiłkować się kalkulatorem.

Wagi jubilerskie do handlu ogólnego – w jakich branżach znajdą zastosowanie?

Wbrew pozorom, możliwości wykorzystania prezentowanych tu sprzętów wykraczają daleko poza branżę jubilerską. Będą one użyteczne w każdej firmie, której działalność opiera się o regularne ważenie sprzedawanych produktów. Wagi jubilerskie typu ATZ przeznaczone są do ważenia niewielkich przedmiotów, których maksymalna waga oscyluje w granicach dwóch kilogramów. Warunek ten spełnia nie tylko biżuteria.

Wagi jubilerskie typu ATZ – dokładny pomiar i natychmiastowy wydruk

Obok ważenia czy zliczania kolejnych serii widoczne tu wagi mają jeszcze jedną, bardzo docenianą przez przedsiębiorców funkcję. Mamy tu na myśli możliwość szybkiego przesyłania danych pomiędzy wagami jubilerskimi do handlu ogólnego oraz komputerami lub drukarkami. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, który każdego dnia poświęcasz na manualne wprowadzanie danych do systemu.