Wagi do precyzyjnego ważenia ładunku

Ładunek, rozładunek, przeładunek… Podczas tych wszystkich czynności łatwo coś uronić. Niemniej - wagi od aplok.pl dokładnie sprawdzą, czy wszystko dojechało do celu w odpowiedniej ilości. Przeprawa przez granicę? Przeprawa promem? Tutaj ważenie załadowanego po brzegi pojazdu może przytrafić się w każdej chwili. Zanim jednak znajdzie się on „na pace” lepiej zważyć wszystko po trochu, w małych porcjach - i jechać spokojnie oraz bezpiecznie. Ponadto przepisy BHP zakazują chociażby przewożenia ręcznymi wózkami magazynowymi towaru o zbyt dużej wadze. Warto zatem zawsze, nie tylko wówczas kiedy ważymy towar dla klientów, mieć odpowiednią wagę przemysłową na wyposażeniu. Z nimi wszystko staje się prostsze. Łatwiej też zorganizować pracę, obliczyć ile kursów z takim wózkiem będzie trzeba odbyć w przypadku konkretnego towaru itp. A to tylko początek z całej listy możliwości, jakie dają wagi przeznaczone do różnorodnych potrzeb szeroko pojmowanego przemysłu oraz różnych jego dziedzin.

Waga, nawet przemysłowa, niejedno ma imię

Takie wagi najczęściej sprawdzają się we wszelkiego rodzaju hurtowniach, ale również w zakładach stricte produkcyjnych. To specyfika Twojej działalności określa czy zdecydujesz się ostatecznie na wagi najazdowe - na które łatwo wjechać ręcznym wózkiem, czy też na klasyczne, prostokątne wagi przemysłowe. A może potrzebujesz obydwu tych modeli? Pamiętaj jednak, że mamy w ofercie również wagi przeznaczone do ważenia towaru znajdującego się bezpośrednio na palecie. A jeśli systematycznie ważycie bardzo duże i nieregularne gabaryty? Najlepsze wagi do tego znajdziecie właśnie na aplok.pl! Gwarantujemy systematyczną adjustację i szeroko pojętą ich konserwację. Naturalnie z dojazdem do klienta. Nasze wagi z pewnością was nie zawiodą, a jest w czym wybierać!

Podłącz się

Wagę tego typu, bez względu na jej charakter, a zatem to czy jest najazdowa, czy też nie - można łatwo podłączyć do komputera i za jego pośrednictwem zintegrować z różnymi innymi urządzeniami. O regularny profesjonalny serwis zadba aplok.pl!

Wagi przemysłowe najnowszej generacji

W przemyśle dużą wagę przykłada się do precyzji. Pomimo, że ważony towar znajduje się na ogromnych paletach istotne jest precyzyjne ważenie go. Ponieważ w szeroko pojętym biznesie, do którego każdy przemysł niewątpliwie się zalicza, liczy się zaufanie. Liczy się także możliwość sprawdzenia kontrahenta i jego sumienności. Wagi, komputery i inne urządzenia są w tym nieodzowne. Pomyłka podczas ważenia na niewielką skalę jest być może mało istotna jeżeli chodzi o potencjalne zyski lub straty, jednak może mieć kolosalne znaczenie dla wzajemnego zaufania. Wybierając bardzo dokładne i solidne wagi elektroniczne przemysłowe możemy być pewni, że nie dojdzie do tego typu niedopatrzeń. A nasza solidność na rynku jest warta każdych pieniędzy. Choć nie oznacza to od razu, że wagi tego rodzaju muszą być bardzo kosztowne.

Wagi AXIS dla przemysłu i dla Twojego biznesu

Przemysłowe wagi marki AXIS występują w wielu wariantach. Zasadniczo większość z nich, niezależnie od modelu, pojawia się w wersji klasycznej oraz ze stali nierdzewnej. Pośród licznych wag przemysłowych od AXISa znajdziecie między innymi wagi pomostowe. Obok nich figurują między innymi wagi najazdowe oraz wagi płozowe. Jednak modele na które łatwo najechać kółkami to tylko niektóre spośród szerokiej oferty marki AXIS. Bliskie krewne wag płozowych, czyli wagi paletowe, także można wybierać według określonych typów.

Mieć haka, ale na co?

To od Waszych potrzeb zależy, czy zdecydujecie się na wagę kolejkową. Masywna waga z charakterystycznym hakiem na również posiada ten sam potencjał co pozostałe, jeżeli chodzi o połączenie jej z komputerem. Tak, wagi elektroniczne przemysłowe marki AXIS są kompatybilne również z szeregiem innych elektronicznych urządzeń. Dzięki temu łatwo łączyć je w całe skomplikowane systemy. Bez względu na to, czy prowadzicie hurtownię, czy może na przykład przetwórnię mięsa.