Axis wagi do palet– sprawdź ofertę aplok.pl

Aplok.pl oferuje szeroki wybór wysokiej jakości wag paletowych, które spełniają surowe europejskie standardy przemysłowe. Prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości wag paletowych. W naszym asortymencie mamy Axis wagi do palet. Oferujemy korzystne ceny. Dzięki naszym wagom paletowym będziecie mogli Państwo ważyć ładunki bezpośrednio na rampie załadunkowej.

Waga euro palety – wygoda i oszczędność czasu

Korzystanie z wag paletowych jest nie tylko bardzo wygodne i oszczędza czas, ale także skraca drogę, którą trzeba przejść z pełnymi paletami. Zmniejsza się nawet liczba pracowników niezbędnych do pracy z paletami.

Nasze wagi paletowe są bardzo przydatne w różnych środowiskach przemysłowych, takich jak transport, logistyka i wiele innych. W ofercie posiadamy AXIS wagi do palet typ 4BA/PAN. Wagi służą do ważenia ładunków znajdujących się na popularnych i powszechnie używanych paletach EURO. Nasze wagi wytworzone zostały ze stali nierdzewnej, co pozwala na użytkowanie ich w warunkach wilgotnych. Są odporne na wodę, łagodne detergenty, roztwory kwasów oraz soli. Posiadają szereg funkcji specjalnych ułatwiających pracę z urządzeniem. Dane zarejestrowane na wadze można łatwo przeglądać na wyświetlaczu.

Wagi paletowe – sprawdź naszą ofertę

W asortymencie aplok.pl znajdziesz również wagi paletowe, które mogą z łatwością ważyć długie lub ponadgabarytowe towary. Wiele z nich posiada dodatkowe funkcje. Niektóre typy wag paletowych mogą być na życzenie kalibrowane lub urzędowo weryfikowane, na przykład wagi do ważenia europalet. Dostępnych jest również wiele wag paletowych, które spełniają klasę ochrony IP.

Wspólną zaletą wszystkich naszych wag paletowych jest to, że wszystkie są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu doskonale nadają się do użytku w trudnych warunkach przemysłowych. Ze względu na oszczędność energii niektóre z naszych wag paletowych są wyposażone w funkcję automatycznego wyłączania.

Dlaczego warto wybrać wagi paletowe od aplok.pl?

Nasze wagi do palet to:
  • łatwa obsługa
  • higieniczny projekt
  • wytrzymałość
  • niezawodna konstrukcja gwarantująca niskie koszty utrzymania i długą żywotność


Zalety używania wag paletowych

Każdy pracownik może używać tej wagi: Wagi paletowe są bardzo łatwe w użyciu. Każdy pracownik może używać tego urządzenia do przenoszenia palet, ważenia palet i nie wymaga żadnego szkolenia.

Nie zajmują miejsca w magazynie: Wagę paletową można przechowywać na palecie. Można ją przenosić w różne miejsca i nie zajmuje miejsca jak waga podłogowa.

Mobilna i łatwa w przenoszeniu: Waga paletowa jest lekka. Ułatwia to przemieszczanie się z miejsca na miejsce. Waga paletowa jest ręczna, jednak wyświetlacz jest zasilany bateriami litowo-jonowymi i może być używany w dowolnym miejscu.

Szybka i wydajna: Wagi do wózków paletowych są bardzo łatwe do przenoszenia. Mogą być używane do ciągnięcia, pchania lub przenoszenia palet. Będąc na kółkach, praca jest łatwa do przenoszenia i ważenia w podróży.

Bezpieczna: W porównaniu z wózkiem widłowym waga do palet jest znacznie bezpieczniejsza i mniej podatna na wypadki.