Przedstawiamy szeroką i zróżnicowaną ofertę urządzeń, które wspomagają codzienną pracę. Poznaj najlepsze na rynku terminale wózkowe, na których można polegać. Wybierz model, który spełni oczekiwania Twojej firmy i zaspokoi potrzeby korzystających z niego pracowników.

Terminale wózkowe – podstawowy sprzęt w logistyce

Działasz w branży logistycznej? W Twoich magazynach nie może zabraknąć sprzętu, który usprawni pracę przebywających tu osób, zwiększając ich wydajność oraz efektywność. Proponowane przez nas urządzenia wyposażone zostały w ekrany doskonałej jakości, o wielkości do dwunastu cali. Terminale magazynowe, pod warunkiem użytkowania zgodnego z zaleceniami producenta, mogą być eksploatowane przez wiele lat.

Inteligentne terminale magazynowe, które dostosowują się do aktualnych warunków

Jak przystało na urządzenia najwyższej jakości, charakteryzuje je poziom inteligencji typowy dla elektroniki z danego przedziału cenowego. Szukasz gadżetu z ekranem, którego ustawień nie będzie trzeba ciągle dostosowywać do panujących w konkretnych częściach magazynu warunków? Wybrane terminale wózkowe zrobią to same. Ich wyświetlacz automatycznie zmieni swoje parametry, jak na przykład jasność ekranu, pod wpływem oświetlenia w hali. Sprzęt może reagować również na stopień wilgotności w danym wnętrzu oraz ruch, a także wiele innych czynników.

Solidne terminale odporne na pył, kurz i wilgoć

W przypadku urządzeń elektronicznych, które przez cały czas wykorzystywane są w stosunkowo trudnych warunkach, ogromne znaczenie ma ich wytrzymałość. Widoczne tu terminale są odporne na pył, kurz i wilgoć. Zawdzięczają to przede wszystkim solidnej obudowie, która dba o to, by drobinki nie przedostawały się do newralgicznych części sprzętu. Jest ona ponadto odporna na uderzenia oraz upadki z niedużych wysokości.