Terminal wózkowy Zebra VC70N0

Terminal wózkowy Zebra VC70N0

Kompaktowa konstrukcja VC70N0 zapewnia lepszą widoczność i bezpieczeństwo operatorowi poprzez duży ekran zapewniający wyświetlanie potrzebnej informacji co znacznie poprawia wydajność i precyzję pracy. 10,4 calowy jasny wyświetlacz XGA o wysokiej rozdzielczości 1024x768, 600 NIT, nadaje się użytkowania w prawie wszystkich warunkach oświetleniowych - od korytarzy magazynowych po doki załadunkowe i nadbrzeża. Komputer VC70N0 może rozpoznawać otoczenie i reagować na nie bez konieczności interwencji ze strony operatora. Potrafi dostosowywać jasność do oświetlenia otoczenia, wykrywać ruch i wygaszać ekran, aby operatorzy koncentrowali się na drodze, monitorować temperaturę w celu włączania podgrzewania ekranu dotykowego, aby zapobiegać kondensacji pary wodnej wpływającej na możliwości użytkowania.
Procesor Dual Core 1 GHz, 2GB pamięci Flash i dostępne dla użytkownika gniazdo pamięci SD obsługujące karty o pojemności do 32GB zapewniają najlepsze w klasie osiągi dla aplikacji wieloplatformowych utworzonych za pomocą pakietu RhoMobile Suite firmy Motorola. WLAN w standardzie 802.11a/b/g/n pozwala na korzystanie z najnowocześniejszych i najszybszych połączeń bezprzewodowychoraz łatwą integrację z praktycznie każdą siecią WLAN.
VC70N0 przeznaczony jest do pracy w trudnych warunkach magazynowych, posiada uszczelnienia zabezpieczające przed wilgocią i kurzem zgodne z normą IP66, solidny szkielet aluminiowy, jest odporny na niskie temperatury, posiada uszczelnione złącza i bardzo dużą wytrzymałość na wstrząsy i wibracje.

Dane techniczne:
TypInterfejsy
VC70N0USB, RS-232, Bluetooth, WiFi (WLAN)
Zobacz również:
Terminale wózkowe
Kolektory danych