Kolektory danych dla Twoich pracowników

Jeżeli do tej pory terminal kojarzył Ci się tylko z lotniskiem – pora zmienić perspektywę. Być może nie musisz oglądać wszystkiego z lotu ptaka. Czasami lepiej twardo stąpać po ziemi oraz po podłogach własnych magazynów. Oby jak najobszerniejszych i jak najbardziej rentownych. Jednak przy wielkiej przestrzeni potrzebny jest odpowiedni sprzęt, który będzie stanowił nie tylko pomoc podczas okresowych remanentów, ale także pozwoli na bieżąco kontrolować stan magazynowy. Z pomocą spieszą najnowsze technologie, a wraz z nimi - kolektory danych, czyli inaczej terminale, na przykład marki Zebra. Dzięki zdalnemu połączeniu z firmową siecią stale będą wysyłały oraz weryfikowały informacje odnośnie tej ważnej kwestii. Wystarczy jedynie wyposażyć pracowników w te oto urządzenia. Nie będzie już potrzebny bezpośredni kontakt w celu przekazywania sobie informacji. Ponadto tego typu urządzenia są z pewnością o wiele bardziej precyzyjne niż ludzka pamięć.

Praca zdalna na magazynie - owszem

Pojęcie „praca zdalna” najczęściej kojarzy nam się z wykonywaniem tak zwanych „wolnych zawodów”: artysta, freelancer, szalony naukowiec. Niemniej, okazuje się, że klasyczna praca „na etacie” jaką najczęściej jest praca w wielkich magazynach również potrafi mieć takie cechy. Zachowanie bezpiecznego dystansu, bardzo dużej odległości oraz niestykanie się pracowników ze sobą bezpośrednio dzięki takim zdobyczom najnowocześniejszych technologii jak telefony komórkowe czy właśnie kolektory danych to obecnie zdecydowanie łatwiejsze zadanie niż jeszcze kilka dekad temu.

Zebra nie tylko w zoo i na pasach

A jeżeli hasło „zebra” budzi Twoje skojarzenia jedynie ze zwierzęciem podziwianym w ogrodach zoologicznych lub na Czarnym Lądzie, albo z klasycznym przejściem dla pieszych – odtąd będzie już inaczej. Tak, pod tym względem dzień, w którym to czytasz zmienia Twoje życie. Od teraz „zebra” kojarzyć będzie się Tobie także z profesjonalnymi kolektorami danych marki Zebra dostępnymi w sklepie aplok.pl! Bo zawsze warto poszerzać horyzonty. A jeśli jeszcze nie prowadzisz własnego magazynu? To nie znaczy, że kiedyś nie zaczniesz. Przypomnisz sobie wtedy o profesjonalnych terminalach z systemem Microsoft. A może pojawi się już coś nowszego? Zaglądaj na aplok.pl!