Drukarki kart plastikowych – doskonałe rozwiązanie dla małych firm

Przedstawiamy niewielkie urządzenia, które mogą rozwiązać wiele problemów. Zamów jedno z nich, by nie musieć już korzystać z firm zewnętrznych. Dzięki drukarkom kart plastikowych znacznie skrócisz proces wyrabiania identyfikatorów, kluczy dostępu do biura czy kart lojalnościowych dla swoich klientów. Co więcej, poprzez zakup jednego z oferowanych przez nas urządzeń tak naprawdę zaoszczędzisz pieniądze. Pamiętaj, że kupno drukarki to wydatek jednorazowy, podczas gdy zapłata za pracę pośredników w większości przypadków jest cykliczna.

Drukowanie kart plastikowych na potrzeby pracowników oraz klientów Twojej firmy

Jak już wspomnieliśmy, drukarki kart plastikowych przydadzą Ci się w wielu sytuacjach. Możesz wykorzystywać je zarówno na potrzeby wewnątrzfirmowe, jak i w celu polepszenia oraz ugruntowania stosunków ze swoimi klientami. Te nowoczesne urządzenia przydadzą Ci się na przykład do przygotowania identyfikatorów dla osób, które zatrudniasz. To ogromne ułatwienie, które znacznie usprawni poruszanie się i funkcjonowanie wewnątrz zakładu. Drukowanie kart plastikowych jest ponadto nieodłącznym elementem programu lojalnościowego, który prowadzisz. Każdy z członków powinien mieć kartę, którą na co dzień można wygodnie nosić w portfelu.

Jednostronne lub dwustronne drukowanie kart plastikowych

Karty, zgodnie ze swoimi potrzebami, możesz zadrukować z jednej bądź z obu stron. Przed złożeniem zamówienia na konkretne urządzenie upewnij się jednak, że dany model spełnia Twoje oczekiwania. Dwustronne drukowanie kart plastikowych nie jest bowiem funkcją, w którą wyposażony jest każdy tego typu sprzęt. Na naszej stronie bez trudu znajdziesz jednak obie wersje drukarek. By poznać ich szczegółowe specyfikacje, kliknij zdjęcie wybranego produktu i przeczytaj dokładniejszy opis.