Prowadzisz działalność w branży, w której na co dzień wykorzystuje się specjalistyczne urządzenia pomiarowe, jak siłomierze skrętne? W takim razie trafiłeś pod właściwy adres, bo na stronie aplok.pl znajdziesz sprzęt, który w Twojej firmie będzie niezastąpiony. Zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Axis siłomierze skrętne: zastosowanie

Urządzenia, nad których zakupem właśnie się zastanawiasz, dokonują precyzyjnego pomiaru momentu obrotowego siły oddziałującej w trakcie odkręcania albo dokręcania różnego rodzaju pokrywek i nakrętek. Chociaż opis działania siłomierzy skrętnych brzmi skomplikowanie, a ich zastosowanie jest niezwykle specyficzne, urządzenia te są naprawdę proste w obsłudze. Co więcej, korzysta się w nich w naprawdę wielu gałęziach przemysłu. Ich obecność jest absolutnie obowiązkowa w laboratoriach o różnym profilu, przedsiębiorstwach zajmujących się szeroko pojętą produkcją czy w kontroli jakości.

Siłomierze skrętne – trzy typy urządzeń

W naszej witrynie internetowej znajdziesz wszystkie trzy podstawowe typy jednych ze sztandarowych produktów firmy Axis – siłomierzy skrętnych. Tym, co je różni, poza samym wyglądem, jest też zastosowanie. Typ oznaczony literowym skrótem FSA przeznaczony jest do butelek oraz słoików z najróżniejszymi produktami. Typ FSB znajduje zastosowanie przy okazji nakrętek oraz wkrętów, a typ FSC – kluczy dynamometrycznych.

Siłomierze skrętne najwyższej jakości

Asortyment aplok.pl to w dużej mierze produkty firmy Axis – nie inaczej jest w przypadku siłomierzy skrętnych. Ta polska firma, której obecność na rynku trwa nieprzerwanie od 1989 roku, zdobyła zaufanie rzeszy konsumentów z wielu branż, w tym również naszych stałych klientów. Produkowane przez nią urządzenia charakteryzuje przede wszystkim nowoczesność w każdym calu oraz wysoka jakość. Warto podkreślić także precyzję, z jaką zostały wykonane.