Poszukujesz akcesoriów do siłomierzy skrętnych lub tych z czujnikiem wewnętrznym? To doskonale się składa, bo na stronie aplok.pl obok wymienionych tu urządzeń bazowych znajdziesz również gadżety, które poszerzą zakres ich działania i usprawnią obsługę. Poznaj dodatki, które możemy Ci zaoferować.

Akcesoria do siłomierzy: statywy

Dodatkami, po które nasi klienci sięgają najczęściej, są różnego rodzaju statywy. Wyróżniamy modele pionowe oraz poziome, z dźwignią bądź z napędem. Jeśli chodzi o siłomierze, akcesoria tego typu są niezwykle przydatne. Statywy poziome najlepiej sprawdzają się w przypadku testowania wytrzymałości materiałów. Statywy pionowe z dźwignią umożliwiają natomiast wyznaczanie siły zatrzasków, sprężyn czy przełączników.

Uchwyty, haki i inne akcesoria do siłomierzy

Jeżeli statywy nie są jednak powodem, dla którego zawitałeś w progi naszego sklepu, być może zainteresują Cię akcesoria do siłomierzy o nieco innym charakterze. W asortymencie aplok.pl dostępne są między innymi specjalne haki ze stali nierdzewnej, dzięki którym otrzymujesz możliwość użycia siłomierza w roli wagi. Bardzo wygodnym i przydatnym w wielu sytuacjach gadżetem jest dwuręczny uchwyt, za którego sprawą dokonywanie pomiarów przedmiotów o dużej wadze staje się zadaniem, z którym każdy poradzi sobie w pojedynkę. Za naszym pośrednictwem zamówisz także drobne, acz potrzebne akcesoria do siłomierzy, jak na przykład końcówka kulowa do modeli z czujnikiem wewnętrznym.

Siłomierze: sprawdzone akcesoria wysokiej jakości

Wszystkie dodatki, które znajdują się na naszej stronie, łączy wysoka jakość. Zawsze starannie selekcjonujemy gadżety, które trafiają do naszej oferty. Każdy z nich charakteryzuje też wytrzymałość, zależy nam bowiem na tym, by akcesoria do siłomierzy, które trafiają w Twoje ręce, były niezawodne.