Terminal ręczny Zebra MC9200 Premium

Terminal ręczny Zebra MC9200 Premium

Terminal danych MC9200 Premium to mobilny komputer o podwyższonym standardzie, przeznaczony do wykorzystywania w trudnych warunkach. Wysoka jakości materiały oraz solidna konstrukcja zapewniają niezawodność urządzenia, mimo wilgoci i kurzu, upadków na twarde podłoże oraz pracy w środowiskach charakteryzujących się dużą amplitudą temperatur(-20 do +50 stopni Celsjusza).
MC9200 Premium obsługuje najszybsze z dostępnych połączeń Wi-Fi 802.11n, które wraz z dwurdzeniowym procesorem o taktowaniu 1 GHz oraz Windowsem CE umożliwi twoim pracownikom szybkie i płynne wykonywanie powierzonych zadań bez niepotrzebnych przestojów w przesyłaniu danych. Wartym uwagi jest również posiadany przez urządzenie certyfikat, FIP S 140-2 poziomu 1, który gwarantuje wysoka jakość zabezpieczenia połączeń Bluetooth i Wi-Fi bez utraty wydajności urządzenia.
Zebra MC9200 Premium to urządzenie posiadające wysokiej klasy 'Long Range Imager' umożliwiający skanowanie kodów 1D i 2D z odległości kilku metrów. Ma to znaczący wpływ na wygodę pracy z urządzeniem, a dodatkowo gwarantuje właściwe odczytanie kodów uszkodzonych, zabrudzonych lub o bardzo niskiej jakości.

Dane techniczne:
TypInterfejsyTyp czytnikaObsługiwane kody kreskowe
MC9200 PremiumBluetooth, WiFi (WLAN)imager 2D (area imager, wizyjny)1D, 2D
Zobacz również:
Kolektory danych
Terminale wózkowe