Drukarki przemysłowe Zebra seria ZT510

Drukarki przemysłowe Zebra seria ZT510

Drukarka ZT510 to połączenie przemysłowej jakości i przystępnej ceny. Urządzenie, oprócz trwałej obudowy i szeregu opcji łączności, posiada zaawansowane funkcje zarządzania i monitorowania. Zapewniają one płynność pracy użytkownika 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Drukarki Zebra serii ZT500 bazują na sprawdzonej niezawodności drukarek Z Series™, oferując ulepszenia pod względem szybkości i jakości druku oraz łączność. Zaprojektowane z naciskiem na łatwość obsługi produkty z serii ZT500 są wyposażone w intuicyjny graficzny interfejs użytkownika LCD z ikonami oraz łatwe ładowanie nośników i taśmy. Ponadto wyposażone są też standardowo w interfejsy USB, szeregowy, Ethernet i Bluetooth®. Rozszerzone funkcje RFID oferują większe możliwości śledzenia i identyfikacji, dalej sięgającą widoczność i dostęp do informacji o procesach w przedsiębiorstwie.
Konstrukcja drukarki wykorzystuje w całości metalową ramę i składaną pokrywę, przez co łatwo mieści się ona w niewielkiej przestrzeni roboczej. Dzięki środowisku Link-OS® Zebry – innowacyjnemu systemowi operacyjnemu – drukarki z serii ZT500 pozwalają na łatwą integrację, zarządzanie i konserwację z dowolnego miejsca na świecie.

Urządzenie wyposażone są standardowo w bogaty zestaw zaawansowanych funkcji, takich jak:
  • otwieranie stron internetowych za pomocą komunikacji bezprzewodowej NFC (Near Field Communication), co ułatwia dostęp do bogatej bazy wiedzy Zebry zawierającej filmy instruktażowe i pomoc techniczną dotyczącą produktów
  • oświetlone ścieżki nośników i taśmy pokazują wyraźnie wnętrze drukarki nawet w słabo oświetlonych środowiskach.
  • Cloud Connect umożliwia drukarkom z Link-OS bezpieczną i bezpośrednią komunikację z chmurą w celu drukowania i zarządzania urządzeniami.

Dane techniczne:
TypRodzaj drukuRozdzielczośćSzerokość drukuPrędkość drukuInterfejsy
ZT510termotransfer203dpi104mm356mm/sUSB, RS-232, LPT, Ethernet (LAN), Bluetooth