Drukarki mobilne Zebra seria ZQ510

Drukarki mobilne Zebra seria ZQ510

Seria ZQ500 firmy Zebra to znakomite, wytrzymałe drukarki przenośne, które sprawdzą się zarówno w biurze, magazynie, jak i w plenerze. Zebra ZQ510 (72 mm) i ZQ520 (104 mm) to wysokowydajne drukarki mobilne nowej generacji. Opatentowany projekt drukarki (wzorowany na urządzeniach wykorzystywanych przez wojsko) zapewnia wyjątkową trwałość i niezawodność – nawet w najtrudniejszych warunkach. Dostosowana do druku paragonów w logistyce, transporcie oraz administracji publicznej, seria ZQ500 sprawdza się również w innych branżach.
Drukarki serii ZQ500 są odporne na uszkodzenia i warunki zewnętrzne (norma IP54). Łatwość konfiguracji, zarządzania oraz utrzymania zawdzięczają zastosowaniu: systemu operacyjnego Link-OS, łączności Bluetooth Smart Ready 4.0 (charakteryzującej się niskim zużyciem energii) oraz technologią parowania urządzeń Print Touch.
Seria ZQ500 jest stworzona do współpracy z urządzeniami wyposażonymi w system iOS. Posiada także certyfikat Wi-Fi Alliance, potwierdzający zgodność komunikacyjną z urządzeniami Apple, Android oraz Windows Mobile. Drukarki ZQ510 i ZQ520 mogą również służyć do przekształcenia służbowych aut w mobilne biura.

Dane techniczne:
TypRodzaj drukuSzerokość drukuPrędkość drukuInterfejsy
ZQ510termiczny72mm127mm/sUSB, Bluetooth