Mierniki wagowe do wag różnego typu

Aplok.pl to mierniki wagowe stworzone z myślą o wagach różnego typu. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia łatwe w obsłudze, które idealnie sprawdzą się w codziennej pracy. Wyposażone zostały w funkcjonalny wyświetlacz graficzny, na którym bez problemu sprawdzisz otrzymane wyniki. Wygodna klawiatura umożliwia szybkie wpisanie kodu kreskowego towaru, jego daty przydatności i innych istotnych informacji. Po zakończeniu ważenia można szybko wydrukować potrzebne etykiety dla danego produktu. Mierniki można wykorzystywać zarówno do wag jedno, jak i dwuzakresowych.

Solidne mierniki wagowe AXIS

Nasza oferta to wysokiej klasy mierniki wagowe AXIS, które cieszą się na rynku olbrzymią popularnością. Są bowiem solidne, nowoczesne i niezwykle funkcjonalne. Kupisz u nas modele z wyświetlaczem LCD w obudowie z aluminium i z mikroprocesorem, które doskonale sprawdzą się w wagach jedno albo dwuzakresowych. Są u nas także dostępne mierniki z wyświetlaczem graficznym w obudowie ze stali nierdzewnej. To nowoczesne modele z pełną klawiaturą numeryczną. Mierniki te można też podłączyć bezpośrednio do drukarki etykiet. Znajdziesz u nas również proste mierniki wagowe z wyświetlaczem LED w obudowie z tworzywa antystatycznego. Każdy z oferowanych mierników to gwarancja wygodnej i efektywnej pracy każdego dnia. Mierniki posłużą bezawaryjnie przez długi czas.

Szeroki wybór mierników

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku nasza oferta to szeroki wybór mierników różnego typu. Staramy się na bieżąco ją poszerzać, a wszystko po to, aby klienci mogli zakupić urządzenia, które będą w stu procentach spełniać poszczególne oczekiwania. Spośród dostępnych w naszym sklepie mierników AXIS znajdziesz z pewnością urządzenie, które będzie dobrze dopasowane do wagi z jakiej korzystasz w swojej pracy.