Nasze branże
Nasze branże
Ofertą firmy APLOK są „szyte na miarę”, czyli tworzone na indywidualne potrzeby klientów, rozwiązania informatyczne – systemy komputerowe (APLOK Sys), które współpracują z najwyższej jakości, dystrybuowanymi oraz produkowanymi w firmie urządzeniami (APLOK Tech), wspomagającymi procesy produkcyjne.

Zaletą połączenia APLOK Sys oraz APLOK Tech jest kompleksowość oferty. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu specjaliści APLOK potrafią dopasować rozwiązania systemowe do każdej branży przemysłu, uwzględniając ich specyficzne, indywidualne potrzeby. Tworząc oprogramowanie, idealnie dobierają je do parametrów sprzętu działającego bądź mającego działać w zakładzie, dając efekt synergii, przejawiający się w niezawodności, wydajności systemu.
Bardzo ważnym atutem sytemów informatyczno-technologiczne wdrażanych przez APLOK jest to, że nie wprowadzają „rewolucji” w funkcjonowaniu firmy klienta a optymalizują i umożliwiają dodatkową ścisłą kontrolę procesów. To wszystko skutkuje usprawnieniem organizacji i – co najważniejsze – obniżeniem kosztów dotychczasowej działalności.

W trakcie wdrożenia APLOK zapewnia kompleksową obsługę klienta, pomoc doradczą i koordynację prowadzonych prac. Specjaliści firmy dbają o sprzęt, oprogramowanie, wspierają klienta w przygotowaniu odpowiedniej infrastruktury w zakładzie. Korzyścią klienta jest oszczędność czasu i pieniędzy, związana z wyborem podwykonawców, procesem wdrożenia czy ewentualnych modyfikacji rozwiązań.

APLOK to również gwarancja i serwis. W sytuacji awarii pracownicy firmy analizują problem globalnie, zarówno pod kątem sprzętowym, jak również informatycznym. Specjaliści APLOK są w stałym kontakcie z klientem i reagują na bieżąco w przypadkach niezbędnych modyfikacji czy rozwoju oprogramowania.